جوجه کشی مرغ نژاد خاص- مشارکتیپایان یافته 

جوجه کشی مرغ نژاد خاص-مشارکتی

چرا جوجه های نژاد خاص؟

اهمیت نژاد های خاص برای هر فعالی که می خواهد  در صنعت پرورش مرغ بومی و نیز مرغ صنعتی، رونق ایجاد نماید مهم است. مخصوصا در مورد نژاد مرغ ها ی خاص، گاهی حساسیت شدید از طرف دارندگان این نژادها اعمال می شود و از طرف دیگر، دیگرانی که می خواهند وارد این صنعت شوند می کوشند تا بتوانند خارج از فضای انحصار، از مزایای محصول جدید بهرمند گردند.

باغ بازار به عنوان یک بازیگر پیشرو،  بر مبنای همین واقعیت ها، پروژه جوجه کشی مرغ نژاد خاص را به کمک امکانات مشارکت، تعریف و اجرایی نموده است تا مزایای آن شامل مصرف کنندگان، مشارکت کنندگان و صنعت پرورش ماکیان کشور گردد.

با گران شدن قیمت گوشت قرمز، شاید بتوان گفت که انواع پروتیین های حاصل از ماکیان و طیور می تواند بخشی از تقاضا در بازار داخل را پاسخ داده و نیز امکان صادرات محصولات خاص نیز برای کشور فراهم گردد.

کشاورزی “مشارکتی“ چیست؟

کشاورزی مشارکتی به زبان ساده عبارت است از مشارکت افرادی که کشاورز نیستند با افرادی که حرفه شان کشاورزی است در سود و زیان. این مشارکت در کاشت، داشت، برداشت و تجاری سازی محصولات کشاورزی اتفاق می افتد. باغ بازار به عنوان مبدع سامانه کشاورزی مشارکتی در ایران، باغ بازار های مشارکتی را برای حمایت از کشاورزی مسئولانه ایرانی و نیز امکان مشارکت افراد با کشاورزان و باغداران ایرانی طراحی و پیاده سازی نموده است.

بنابر این علاقه‌مندان می‌توانند در باغ بازارهای مشارکتی شرکت کرده و در مهلت تعیین‌شده، بخشی از محصول کشاورزان را باهدف مشارکت، پیش‌خرید نمایند. محصول پیش‌خرید شده توسط مشارکت‌کنندگان، به‌صورت پیش‌فرض، توسط باغ بازار به فروش رسیده و منفعت (زیان) نهایی حاصل‌شده در چارچوب شرایط و مقررات باغ بازار بین کشاورز، مشارکت‌کننده و باغ بازار تقسیم می‌گردد.

جوجه کشی مرغ نژاد خاص-مشارکتی

باغ بازار مشارکتی جوجه کشی مرغ نژاد خاص

مهلت ثبت مشارکت در این باغ بازار از روز چهارشنبه 10 خردادماه 1402 تا شنبه 13 خرداد ماه 1402 است و محدودیت جغرافیایی ندارد.

تاریخ پایان این مشارکت،  شنبه 11 شهریور ماه 1402 است.

خلق ارزش در این باغ بازار از طریق جوجه کشی مرغ نژاد خاص است.

نظر خود را به اشتراک بگذارید

جزئیات رویداد
0
    0
    سبد مشارکت
    سبد مشارکت شما خالی استبازگشت به فروشگاه